Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 63А 4.5кА В IEK

3 731 ₸
- Бар
- Коды:MVA20-3-063-B
ВА47-29 автоматты ажыратқыштары әртүрлі жүктемелері бар тарату және топтық тізбектерді қорғауға арналған:
- электр аспаптары, жарықтандыру – сипаттамалары бар ажыратқыштар
- шағын іске қосу токтары бар қозғалтқыштар (компрессор, желдеткіш) – сипаттамалары бар ажыратқыштар C
- үлкен іске қосу токтары бар қозғалтқыштар (көтергіш механизмдер, сорғылар) – D сипаттамасымен ажыратқыштар
ВА47-29 автоматты ажыратқыштары тұрғын және қоғамдық ғимараттарға арналған енгізу-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.

Артықшылықтары
- Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғаудың екі түрі
- Өздігінен оңай орнату мүмкіндігі бар қосымша құрылғылардың толық жиынтығы:
- – КС47 күйіндегі байланыс;
- – КСВ47 күйі бойынша байланыс;
- – ең төменгі кернеу айырғышы РММ47;
- – ағытушы тәуелсіз РН47
- Жетілдірілген доға сөндіру жүйесі: қызмет ету мерзімін ұзарту, қысқа тұйықталу токтарына төзімділікті арттыру
- Жоғарғы қысқыштар арқылы тізбектің қуатын тарату үшін FORK шинасымен және икемді өткізгішпен бір уақытта қосылу мүмкіндігі, сондай-ақ PIN шинасымен қосылу мүмкіндігі
- Байланыстардың орналасу индикаторының болуы
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40-тан +50 °С-қа дейін
- Қосу/өшіру тұтқасының жаңа эргономикалық дизайны
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады
Конструкция ерекшеліктері
Жетілдірілген доға сөндіру жүйесі: қызмет ету мерзімін ұзарту, қысқа тұйықталу токтарына төзімділікті арттыру: патент ...
Жоғарғы қысқыштар арқылы тізбектің қуатын тарату үшін шанышқы шинасы мен икемді өткізгішті бір уақытта қосу мүмкіндігі...
Контактілердің орналасу индикаторының болуы.
Термиялық босату механизмін плексигласс кірістіру арқылы зауыттық параметрлерді өзгертуден қорғау.
Жылдам орнату және қос бекітілген позициялы ысырманы пайдаланып DIN рельсіне қосымша бекіту сенімділігі.
Құрамында күмісі бар композиттен жасалған дәнекерлеу контактілі топтың тозуға төзімділігін арттырады және өтпелі кедергіні азайтады.
Екі қосымша тойтармалар мен монолитті беткі панельдің арқасында өткізгіштердің қосылу аймағындағы корпустың беріктігі артты.
Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
Ажыратқыш корпусының күйіп қалуынан және пластмассадан және металлдан жасалған антипрог арқылы жылуды кетіруден қосымша қорғаныс
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды ток | 63.0 А |
| Полюстер саны | 3 |
| Номин импульске төзімді кернеу | 4 шаршы метр |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | B |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC | ≤ 48 Жылы |
| Ағытпа түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Энергия шығыны | 39.0 Вт |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 73,6 мм |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 25 мм2 |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 3 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қорғалған полюстер саны | 3 |
| Қозғалтқышты қорғаныстық өшіру үшін жарамды | Жоқ |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 4,5 мың |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Полюстердің жалпы саны | 3 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 400В | 4.5 қА |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В | 4.5 қА |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты | 0,1 с |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Күй контактісі VSWR47 IEK DIN рельсіндегі жаңа серия
Күй контактісі X47 IEK DIN рельсіндегі жаңа серия
Ағытқыш мин. макс. шиеленіс. РММ47 IEK DIN-рейкіндегі жаңа серия
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 63 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | B |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 54 мм |
- Бағасы: 3 731 ₸

