Автоматты ажыратқыш ВА47-29 2Р 4А 4.5кА С KARAT IEK

1 891,26 ₸
- Бар
- Коды:MVA20-2-004-C
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
ҚАРАТ сериясы ВА47-29 – бұл ықшам және сенімді автоматты ажыратқыштар, олар сіздің электр желіңізде таптырмайтын элемент болады.
Олар тарату тізбектеріндегі шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
"С" сипаттамасы шағын іске қосу токтары бар электр аспаптары үшін туралышамадан тыс жүктеме токтарынан оңтайлы қорғанысты қамтамасыз етеді.
Ол DIN рельсіне қосымша құралдарсыз орнатылады, бұл орнатуды айтарлықтай жеңілдетеді.
ВА47-29 автоматты ажыратқыштары тұрғын және қоғамдық ғимараттарға арналған енгізу-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.

Артықшылықтары
- Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғаудың екі түрі.
- Өздігінен оңай орнату мүмкіндігі бар қосымша құрылғылардың толық жиынтығы:
- – КС47 күйіндегі байланыс;
- – КСВ47 күйі бойынша байланыс;
- – ең төменгі кернеу айырғышы РММ47;
- – ағытушы тәуелсіз РН47.
- Жетілдірілген доға сөндіру жүйесі: қызмет ету мерзімін ұзарту, қысқа тұйықталу токтарына төзімділікті арттыру.
- Жоғарғы қысқыштар арқылы тізбектің қуатын тарату үшін FORK шинасымен және икемді өткізгішпен бір уақытта қосылу мүмкіндігі, сонымен қатар PIN шинасымен қосылу мүмкіндігі.
- Контактілердің орналасу индикаторының болуы.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40-тан +50 °С-қа дейін.
- Қосу/өшіру тұтқасының жаңа эргономикалық дизайны.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 4.0 |
| Полюстер саны | 2 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 4 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | C |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC, В | ≤ 48 |
| Ағытпа түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Энергия шығыны, Вт | 6.0 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейкаға |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В, кА | 4.5 |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты, с | 0,1 |
| Полюстердің жалпы саны | 2 |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 2 |
| Қозғалтқышты қорғаныстық өшіру үшін жарамды | Иә |
| Қолданылу саласы | Өнеркәсіптік және тұрмыстық |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 73,6 |
| Жарылыстан қорғаныстың болуы | Жарылыстан қорғаныс жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Монтаждау рельсінің түрі | 35x7.5 |
| Қорғалған полюстер саны | 2 |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Күштік полюстер саны | 2 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 400 В, кА | 4.5 |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 25 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті, кА | 4,5 |
| Номиналды ток, А | 4 |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 4 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 48 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 1 891,26 ₸

