Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 16А 4.5кА С IEK

2 215,08 ₸
- Бар
- Коды:MVA20-3-016-C
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА47-29 автоматты ажыратқыштары әртүрлі жүктемелері бар тарату және топтық тізбектерді қорғауға арналған:
– электр аспаптары, жарықтандыру – сипаттамалары бар ажыратқыштар,
– шағын іске қосу токтары бар қозғалтқыштар (компрессор, желдеткіш) – С сипаттамасы бар ажыратқыштар,
– үлкен іске қосу токтары бар қозғалтқыштар (көтергіш механизмдер, сорғылар) – D сипаттамасымен ажыратқыштар.
ВА47-29 автоматты ажыратқыштары тұрғын және қоғамдық ғимараттарға арналған енгізу-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.
- Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғаудың екі түрі.
- Өздігінен оңай орнату мүмкіндігі бар қосымша құрылғылардың толық жиынтығы:
- – КС47 күйіндегі байланыс;
- – КСВ47 күйі бойынша байланыс;
- – ең төменгі кернеу айырғышы РММ47;
- – ағытушы тәуелсіз РН47.
- Жетілдірілген доға сөндіру жүйесі: қызмет ету мерзімін ұзарту, қысқа тұйықталу токтарына төзімділікті арттыру.
- Жоғарғы қысқыштар арқылы тізбектің қуатын тарату үшін FORK шинасымен және икемді өткізгішпен бір уақытта қосылу мүмкіндігі, сонымен қатар PIN шинасымен қосылу мүмкіндігі.
- Контактілердің орналасу индикаторының болуы.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40-тан +50 °С-қа дейін.
- Қосу/өшіру тұтқасының жаңа эргономикалық дизайны.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 3 |
| Номиналды ток | 16 А |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 Жылы |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 4,5 мың |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 3 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 25 мм2 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC | ≤ 48 Жылы |
| Номин импульске төзімді кернеу | 4 шаршы метр |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Полюстердің жалпы саны | 3 |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 73,6 мм |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Қозғалтқышты қорғаныстық өшіру үшін жарамды | Иә |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты | 0,1 с |
| Номиналды ток | 16.0 А |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 10 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 16 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 54 мм |
- Бағасы: 2 215,08 ₸




