Автоматты ажыратқыш ВА47-29 4Р 4А 4.5кА С KARAT IEK

4 965 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVA20-4-004-C
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА47-29 автоматты ажыратқыштары әртүрлі жүктемелері бар тарату және топтық тізбектерді қорғауға арналған:
- электр аспаптары, жарықтандыру – сипаттамалары бар ажыратқыштар,
- шағын іске қосу токтары бар қозғалтқыштар (компрессор, желдеткіш) – сипаттамалары бар ажыратқыштар C,
- үлкен іске қосу токтары бар қозғалтқыштар (көтергіш механизмдер, сорғылар) – D сипаттамасымен ажыратқыштар.
ВА47-29 автоматты ажыратқыштары тұрғын және қоғамдық ғимараттарға арналған енгізу-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғаудың екі түрі.
- Өздігінен оңай орнату мүмкіндігі бар қосымша құрылғылардың толық жиынтығы:
- – КС47 күйіндегі байланыс;
- – КСВ47 күйі бойынша байланыс;
- – ең төменгі кернеу айырғышы РММ47;
- – ағытушы тәуелсіз РН47.
- Жетілдірілген доға сөндіру жүйесі: қызмет ету мерзімін ұзарту, қысқа тұйықталу токтарына төзімділікті арттыру.
- Жоғарғы қысқыштар арқылы тізбектің қуатын тарату үшін FORK шинасымен және икемді өткізгішпен бір уақытта қосылу мүмкіндігі, сонымен қатар PIN шинасымен қосылу мүмкіндігі.
- Контактілердің орналасу индикаторының болуы.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40-тан +50 °С-қа дейін.
- Қосу/өшіру тұтқасының жаңа эргономикалық дизайны.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 4.0 |
| Полюстер саны | 4 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 4 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | C |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC, В | ≤ 48 |
| Айырғыштың түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Энергия шығыны, Вт | 12.0 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В, кА | 4.5 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті, кА | 4,5 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 4 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 25 |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| Полюстердің жалпы саны | 4 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 73,6 |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Қозғалтқышты қорғаныстық өшіру үшін жарамды | Иә |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты, с | 0,1 |
| Қорғалған полюстер саны | 4 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 400 В, кА | 4.5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -45 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 4 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 48 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 4 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 72 мм |
- Бағасы: 4 965 ₸

