Без PG 36 өткізгіш диаметрі 24-32мм IP54 IEK

613,62 ₸
- Бар
- Коды:YSA20-32-36-54-K41
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өткізгіштерді механикалық зақымданудан қорғау және жинақтың өзін кіріс орнындағы шаң мен ылғалдың енуінен қорғау үшін электр панелінің жабдығына сымдар мен кабельдерді енгізуге арналған.
Тығыздағыш корпус (1), тығыздағыш (2), тығыздағыш гайка (3), тығыздағыш (4) және бекіткіш гайкадан (5) тұрады. Тығыздағыш пен тығыздағыш неопреннен жасалған.
Корпус, тығыздағыш гайка және бекіткіш гайка нейлоннан жасалған. Тығыздаманы орнату құбыр (газ) кілтінің көмегімен жүзеге асырылады.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Материалдардың жоғары сапасы жұмыс температурасының кең температуралық диапазонын қамтамасыз етеді.
- Агрессивті ортаның әсеріне төзімді.
- IP қорғаудың жоғары дәрежесіне ие.
Техникалық сипаттамалар
| Түсі | Сұр |
| Үлгі немесе орындау | Тура./тура. |
| Соққыға төзімді | Жоқ |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Жіптің ұзындығы | 13.0 мм |
| Шыны талшықпен арматураланған | Жоқ |
| Тығыздау түрі | Тығыздағыш сақина |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Полиамид |
| Жұмыс температурасы | -15...80 °C |
| Жіптің түрі | PG |
| Материал | Пластик |
| Жіптің қадамы | 1,59 мм |
| Жарылысқа қауіпсіз орындау | Жоқ |
| Жазық кабельге арналған сальник | Жоқ |
| Бекіткіш гайкамен | Иә |
| Диаметрі кабель үшін жарамды | 24...33,5 мм |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Газ бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін - Ex | Жоқ |
| Жіптің номиналды өлшемі дюйммен | Басқалар |
| Метрикалық жіптің номин өлшемі немесе PG | 47.0 |
| Шаң бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін - Ex | Жоқ |
| Тұтануға төзімділік | 650 °C |
| Бокстың тесік диаметрі | 48 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельге арналған май тығыздағыш |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Диаметрі | 48 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сұр |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Сұр |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 32 мм |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қаптамадағы саны | 20 д. (дана) |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
- Бағасы: 613,62 ₸




