Шам AD22DS(LED)матрица d22мм ақ 24В AC/DC IEK

775 ₸
- Бар
- Коды:BLS10-ADDS-024-K01
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарық сигнал индикаторлары электр тізбектерінің күйін көрсетуге арналған. Электр қалқандарында, өнеркәсіптік жабдықтарда және энергиямен жабдықтау объектілерінде қолданылады. Түрлі түсті опциялар қалқандар мен панельдерді тиімді орналастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шам түрі | Сигнал |
| Шамның пішіні | Цилиндрлік |
| Минималды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Кернеу | 24 В |
| Жарқырау түсі | Ақ |
| Жарық көзі | SMD жарық диодтары |
| шашыратқыштың материалы | Пластик |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 53 мм |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 775 ₸

