Шам AD22DS(LED)матрица d=22мм көк 24В AC/DC IEK

775 ₸
- Бар
- Коды:BLS10-ADDS-024-K07
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарық сигнал индикаторлары электр тізбектерінің күйін көрсетуге арналған. Электр қалқандарында, өнеркәсіптік жабдықтарда және энергиямен жабдықтау объектілерінде қолданылады. Түрлі түсті опциялар қалқандар мен панельдерді тиімді орналастыруға мүмкіндік береді.
- Елеусіз құны, жоғары сенімділігі және орнатудың қарапайымдылығы.
- Кең ассортимент кез келген күрделіліктегі шкафты жабдықтауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Жарық индикаторларының саны | 1 |
| Жиынтықта шамдардан | Иә |
| Номин құл кернеу Ue | 24 Жылы |
| Тесік диаметрі | 22 мм |
| Алдыңғы сақинамен | Жоқ |
| Ұзындығы | 53.0 мм |
| Пайдалану температурасы | -25-тен +40 °C-қа дейін |
| Тұтынылатын ток | ≤20 мА |
| Алмалы-салмалы шам | Жоқ |
| Жарық сүзгісінің корпусының диаметрі | 30 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шам түрі | Сигнал |
| Шамның пішіні | Цилиндрлік |
| Минималды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Кернеу | 24 В |
| Жарқырау түсі | көк |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жарық көзі | SMD жарық диодтары |
| шашыратқыштың материалы | Пластик |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 53 мм |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 775 ₸

