Шам AD22DS (LED) матрица d22мм ақ 230В IEK

772 ₸
- Бар
- Коды:BLS10-ADDS-230-K01
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарық сигнал индикаторлары электр тізбектерінің күйін көрсетуге арналған. Электр қалқандарында, өнеркәсіптік жабдықтарда және энергиямен жабдықтау объектілерінде қолданылады. Түрлі түсті опциялар қалқандар мен панельдерді тиімді орналастыруға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Тесік диаметрі | 22 мм |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Линзаның түсі | Ақ |
| Ұзындығы | 53.0 мм |
| Жарық индикаторларының саны | 1 |
| Пайдалану температурасы | -25-тен +40 °C-қа дейін |
| Номин құл кернеу Ue | 230 Жылы |
| Шамның түрі | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP40 |
| Жиынтықта шамдардан | Иә |
| Алдыңғы сақинамен | Жоқ |
| Линзаның құрылымы | Дөңгелек (-тер) |
| Шам қақпағының түрі | Басқалар |
| Объектив түрі | Жазық (-тар) |
| Тұтынылатын ток | ≤20 мА |
| Алмалы-салмалы шам | Жоқ |
| Жарық сүзгісінің корпусының диаметрі | 30 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шам түрі | Сигнал |
| Шамның пішіні | Цилиндрлік |
| Кернеу | 230 В |
| Жарқырау түсі | Ақ |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты матрицасы |
| шашыратқыштың материалы | Пластик |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Түтік диаметрі | 22 мм |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 772 ₸

