Дабыл шамы AD22DS LED матрица d=22мм қызыл 230В IEK

602 ₸
- Бар
- Коды:BLS10-ADDS-230-K04
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарық сигнал индикаторлары электр тізбектерінің күйін көрсетуге арналған. Электр қалқандарында, өнеркәсіптік жабдықтарда және энергиямен жабдықтау объектілерінде қолданылады.
Түрлі түсті опциялар қалқандар мен панельдерді тиімді орналастыруға мүмкіндік береді.
- Елеусіз құны, жоғары сенімділігі және орнатудың қарапайымдылығы.
- Кең ассортимент кез келген күрделіліктегі шкафты жабдықтауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Тесік диаметрі | 22 мм |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Линзаның түсі | Қызыл |
| Ұзындығы | 53.0 мм |
| Жарық индикаторларының саны | 1 |
| Пайдалану температурасы | -25-тен +40 °C-қа дейін |
| Номин құл кернеу Ue | 230 Жылы |
| Шамның түрі | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP40 |
| Жиынтықта шамдардан | Иә |
| Алдыңғы сақинамен | Жоқ |
| Линзаның құрылымы | Дөңгелек (-тер) |
| Шам қақпағының түрі | Басқалар |
| Объектив түрі | Жазық (-тар) |
| Тұтынылатын ток | ≤20 мА |
| Алмалы-салмалы шам | Жоқ |
| Жарық сүзгісінің корпусының диаметрі | 30 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 10 | 600 | |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | |
| Қаптама түрі | ҚОРАП/БОКС | ҚОРАП/БОКС | |
| Қаптама материалы | КАРТОН | КАРТОН | |
| Штрих-код | 4606056070569 | 4606056070576 | |
| Брутто салмағы, кг | 0.243 | 14.6 | |
| Көлемі, м^3 | 0.0006435 | 0.043911 | |
| Ұзындығы, см | 16.5 | 41 | |
| Ені, см | 6.5 | 34 | |
| Биіктігі, см | 6 | 31.5 | |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шам түрі | Сигнал |
| Шамның пішіні | Цилиндрлік |
| Максималды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Кернеу | 230 В |
| Жарқырау түсі | Қызыл |
| Жарық көзі | SMD жарық диодтары |
| шашыратқыштың материалы | Пластик |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 53 мм |
| Түтік диаметрі | 30 мм |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 602 ₸

