Сигналдық шам ND16-22D/2 сары AC/DC230В CHINT*

490,14 ₸
- 6 дана бар
- Коды:593076
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпы сипаттамалар
- Қорғау дәрежесі: IP40;
- Сәйкес келеді: МЕМСТ Р 50030.5.1 (МЭК/EN60947-5-1)
Толық сипаттамалар үшін қосымша сипаттаманы қараңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кернеу | 230 В |
| Жарқырау түсі | Сары |
| Максималды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Минималды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Жарықдиодты түс | Сары |
| Шам түрі | Сигнал |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 490,14 ₸

