Ескерту шамы ND16-22D/2 жасыл IP40 230В AC/DC CHINT*

504 ₸
- Бар
- Коды:593077
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ND16-22D — жалпы ұзындығы 64 мм стандартты корпустағы CHINT индикаторларының моделі. Түрлі-түсті жарық сүзгісі-линзамен, диффузормен және тұрақты жарықтың түрлі-түсті жарықдиодты массивімен жабдықталған.
Электрлік қалқандарға, түймелік тіректерге және электр құрылғыларының корпустарына орнатуға арналған. Диаметрі 22 мм дөңгелек тесікке орнату.
Индикатор шамы түзеткіші бар кернеу бөлгішке негізделген қуат көзімен жабдықталған, сондықтан гармоникаға төзімді және айнымалы және тұрақты ток желілерінде жұмыс істейді.
Сипаттамалары |
|
| Номиналды оқшаулау кернеуі | 400 Жылы |
| Қоректендіруші кернеудің жұмыс диапазоны | 0,85~1,1Ue |
| Тұтынылатын ток | Жк ≤ 20Ма |
| Пайдалану ресурсы | 30 000 сағат |
| Пайдалану температурасы | -25 ... +40 °С |
| Тәуліктік орташа температура | +35°С артық емес |
| Кабельдің максималды қимасы | 2,5 мм2 |
| Бұрандаларды тартудың максималды сәті | 1,2 Нм |
| Теңіз деңгейінен биіктік | 2000 м артық емес |
| Орналастыру санаты | II |
| Ластану дәрежесі | 3 |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шам түрі | Сигнал |
| Шамның пішіні | Цилиндрлік |
| Жертөле түйреуіштерінің саны | 2 д. (дана) |
| Кернеу | 230 В |
| Жарқырау түсі | Жасыл |
| шашыратқыштың материалы | Пластик |
| Жұмыс кернеуі (В) | 220-240 |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 64 мм |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 504 ₸

