LAY5-BT42 "Саңырауқұлақ" басқару түймесі IEK бекіткіші бар апаттық

2 297 ₸
- Бар
- Коды:BBG80-BT-K04
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Басқару батырмалары мен ажыратқыштары жиілігі 50 Гц, кернеуі 660 В дейінгі айнымалы токтың немесе кернеуі 400 В дейінгі тұрақты токтың электр тізбектеріндегі контакторларды (магниттік стартерлерді) және автоматика релелерін жедел басқаруға арналған.
Түрлі түсті опциялар қалқандар мен панельдерді тиімді орналастыруға мүмкіндік береді. Барлық өнімдер екі жинақтан тұрады - жылдам босату басы және контакт модулі. Қара түсті түйіспе тобы - тұйықтаушы (1з), қоңыр түсті - тұйықтаушы (1р).
- Елеусіз құны, жоғары сенімділігі және орнатудың қарапайымдылығы.
- Кең ассортимент кез келген күрделіліктегі шкафты жабдықтауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Басқару элементтерінің саны | 1 |
| Тесік диаметрі | 22 мм |
| Ашылу ені | - мм |
| Өлшеу құралының астындағы ойықтың биіктігі | - мм |
| Жарықтандыру үшін жарамды | Жоқ |
| Бекітумен ауыстырып қосу функциясы | Иә |
| Кері серіппемен | Иә |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 0 |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 1 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 0 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 0 |
| Әдетте ашылған контактілер саны | 0 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | - |
| Номиналды ток | 0,6 ... 10 А |
| Номин құл кернеу | 110/230/400/600 Жылы |
| Әдетте жабылған контактілер саны | 1 |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Жоқ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түйме пішіні | Саңырауқұлақ тәрізді |
| Түйменің түсі | Қызыл |
| Түймелер саны | 1 д. (дана) |
| Корпустың түсі | Қызыл |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Кернеу | 600 В |
| Позицияны бекіту | Иә |
| Корпус материалы | Металл, Пластик |
| Орнату түрі | төлемге |
| Бастапқы қалыпқа оралу | Түймені тарту |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 2 297 ₸

