"Саңырауқұлақ" басқару түймесі NP2-ES542 D=40 мм пластик, артқы жарығы жоқ бекіткіші бар қызыл 1НЗ IP40 CHINT*

971,46 ₸
- Бар
- Коды:574833
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
NP2 сериялы батырмалы ажыратқыштар кернеуі 380 В дейінгі айнымалы токтың электрлік басқару тізбектерін ауыстыруға арналған, ал индикаторлық шамдар - тізбектің учаскелерінде немесе өндірістік және тұрмыстық объектілердегі жүктеме кезінде кернеудің болуын көрсетуге арналған.
Сипаттамалары |
|
| Номиналды оқшаулау кернеуі | 415В |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 380В айнымалы ток; 220В тұрақты ток |
| Шартты жылу тогы | 10А |
| AC-15 кезіндегі номиналды жұмыс тогы | 415В кезінде 1,9А; 240В кезінде 3А; 120В кезінде 6А |
| DC-13 кезіндегі номиналды жұмыс тогы | 250В кезінде 0,27А; 125В кезінде 0,55А |
| Механикалық тозуға төзімділік | 1 000 000 цикл |
| Электрлік тозуға төзімділік | 500 000 цикл |
| Кабельдің максималды қимасы | 2,5 мм2 |
| Бұрандаларды тартудың максималды сәті | 1,2 Нм |
| Қоршаған ортаның температурасы | -5°С-тан +40°С-қа дейін |
| Тәуліктік орташа температура | +35°С артық емес |
| Теңіз деңгейінен биіктік | 2000 м артық емес |
| Орналастыру санаты | II |
| Ластану дәрежесі | 3 |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түйме пішіні | Саңырауқұлақ тәрізді |
| Түйменің түсі | Қызыл |
| Түймелер саны | 1 д. (дана) |
| Артқы жарық | Жоқ |
| Кернеу | 230 В |
| Позицияны бекіту | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | Корпусқа |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Бастапқы қалыпқа қайтару | Поворот |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 971,46 ₸

