LA167-BDF25 қосқышы 1NO+1NC 660/440V айнымалы/тұрақты токтың 2 позициясына қара IP57 IEK

3 410 ₸
- Бар
- Коды:BSW20-BDF25-3-24-67-2-K02
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Басқару батырмалары мен ажыратқыштары жиілігі 50 Гц, кернеуі 660 В дейінгі айнымалы токтың немесе кернеуі 400 В дейінгі тұрақты токтың электр тізбектеріндегі контакторларды (магниттік стартерлерді) және автоматика релелерін жедел басқаруға арналған.
Түрлі түсті опциялар қалқандар мен панельдерді тиімді орналастыруға мүмкіндік береді.
Барлық өнімдер екі жинақтан тұрады - жылдам босату басы және контакт модулі.

Артықшылықтары
- Тозуға төзімділігі жоғары
- Шаңнан және ылғалдан қорғау дәрежесі – IP65 дейін
- Жылдам тұйықталу/ажырау
- Әмбебаптылық және кең ассортимент
Конструкция ерекшеліктері

Ыдыс жуғыштары бар бұрандалы қысқыштар өткізгіштердің сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.
Тығыздағыш резеңке сақиналар бөгде заттар мен сұйықтықтың ішке түсуінен қорғайды.
Жылдам босатылатын бас жарық сүзгілерін, шамдарды және басқару элементтерін оңай ауыстыруға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 40.0 мм |
| Биіктігі | 30.0 мм |
| Тереңдігі | 70.0 мм |
| Ауыстыру позицияларының саны | 2 |
| Тесік диаметрі | 22.0 мм |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 1 |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 1 |
| Айнымалы ток кезіндегі номиналды жұмыс тогы Ie-15 230 В | 7,5 А |
| Номин үздіксіз ток Iu | 7.5 А |
| Полюстер саны | 1 |
| Пайдалану температурасы | -10…+40 °C |
| Бейтарап қалыпқа оралумен | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP алдыңғы жағы | IP57 |
| Ажыратқыш түрі | ҚОСУ/ӨШІРУ қосқышы |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Басқару элементінің түрі | Қысқа бұрылмалы тұтқа (тар тұтқа) |
| Алдыңғы қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Тарату тақталарында орнату үшін қолайлы | Иә |
| Аралық монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Корпуста жиынтықта | Жоқ |
| Макс рұқсат етілген құл кернеуі Ue AC | 400 Жылы |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін құрылғы |
| Айнымалы ток кезіндегі номиналды жұмыс тогы Ie-15 400 В | 4,5 А |
| Электр тозуға төзімділік | 0,3 млн цикл |
| Жүннің тозуға төзімділігі | 0,6 миллион цикл |
| Номиналды қосылу қабілеті | 2х2,5 мм2 |
| Номин жылу тогы Ith | 10 А |
| Қорғау дәрежесі - контактілердің IP жағы | IP00 |
| Ауыстырып-қосқыштың орнын бекіту | Иә |
| Номиналды құл кернеу айнымалы ток контактілері | 110; 230; 400; 660 Жылы |
| Тұрақты контактілердің номиналды құл кернеуі | 24; 48; 110; 220; 440 Жылы |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жұмыс алгоритмі | ON-OFF |
| Ажыратқыш пішіні | Дөңгелек |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Корпустың түсі | Қара |
| Механикалық тозуға төзімділік | 600000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жабдық түрі | Переключатель |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 3 410 ₸

