Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 32А 10кА С IEK

9 730,98 ₸
- Бар
- Коды:MVA40-3-032-C
ВА47-100 автоматты ажыратқыштары белсенді және индуктивті жүктемелері бар тарату және топтық тізбектерді қорғауға арналған.
Тұрмыстық және өнеркәсіптік электр қондырғыларының кіріспе-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.
Артықшылықтары
- Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғаудың екі түрі
- Өздігінен оңай орнату мүмкіндігі бар қосымша құрылғылардың толық жиынтығы:
- – КС47 күйіндегі байланыс;
- – КСВ47 күйі бойынша байланыс;
- – ең төменгі кернеу айырғышы РММ47;
- – ағытушы тәуелсіз РН47
- Байланыстар жағдайының тәуелсіз индикаторы
- Қос бекітілген орны бар DIN-рельсті ысырма
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40°С-тан +50°С-қа дейін
- Жақсартылған кеңірек ажыратқыш тұтқасы, жанасу аймағы ұлғайтылған
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады
- 10000А ұлғайтылған коммутациялық қабілеті ВА47-100-ді кіріспе автоматты ажыратқыштар ретінде орнатуға мүмкіндік береді
Конструкция ерекшеліктері
Негізгі тізбек күйінің индикаторы тұтқаның орналасуына қарамастан контактілердің күйі туралы нақты ақпаратты береді.
Қосымша құрылғыларды қосу мүмкіндігі бар біріздендірілген корпус бөлшектеуді қажет етпейді, өздігінен қосылу мүмкіндігі...
ВА 47-100 конструкциясы бұрандасыз тәсілмен қосымша құрылғыларды (РН47, РММ47, КС/КСВ47) қосуға мүмкіндік береді.
Жылдам орнату және қос бекітілген позициялы ысырманы пайдаланып DIN рельсіне қосымша бекіту сенімділігі.
Құрамында күмісі бар композиттен жасалған дәнекерлеу контактілі топтың тозуға төзімділігін арттырады және өтпелі кедергіні азайтады.
Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
Қосу/өшіру тұтқасының эргономикалық дизайны коммутация процесін жеңілдетеді.
Техникалық сипаттамалар
| Жиілігі | 50 Гц |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 74,3 мм |
| Номиналды ток | 32.0 А |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 35 мм2 |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | C |
| Полюстер саны | 3 |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Номин импульске төзімді кернеу | 6 шаршы метр |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 4,5 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Энергия шығыны | 18.0 Вт |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қорғалған полюстер саны | 3 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 10 ғА |
| Номиналды ток | 32 А |
| Ағытпа түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Полюстердің жалпы саны | 3 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC | ≤ 60 Жылы |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты | 0,1 с |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 Жылы |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Күй контактісі VSWR47 IEK DIN рельсіндегі жаңа серия
Күй контактісі X47 IEK DIN рельсіндегі жаңа серия
Ағытқыш мин. макс. шиеленіс. РММ47 IEK DIN-рейкіндегі жаңа серия
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сымның максималды қимасы | 35 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 32 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 10000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 5 д. (дана) |
- Бағасы: 9 730,98 ₸





