АВР-1 STANDARD 63А KARAT IEK резервін автоматты түрде енгізу құрылғысы

114 258 ₸
- 1 дана бар
- Коды:MAT10-063
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Айнымалы токтың электрлік үш фазалы тізбектерінің резервтік қуатына автоматты түрде ауысуға арналған. АДБ өнеркәсіпте, коммерциялық және тұрғын үй объектілерінде қолданылады.
АВР-1 стандартында номиналды тогы бар ВА47-60М ажыратқыштары орнатылған: 63А. Қажет болса, автоматты ажыратқыштарды басқа номиналды токпен ВА орнату арқылы өздігінен ауыстыруға болады.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Ықшам шешім.
- Электромагниттік кедергілерге төзімділік.
- Энергия үнемдеу: тұтыну 5 Вт артық емес.
- Реттеудің бірқалыпты диапазоны.
- Қолмен, қашықтан және автоматты ауыстырып-қосқыш.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 3 |
| Номиналды ток | 63 А |
| Ашуға арналған қуат - IEC947 Icu 400 В | 6.0 ғА |
| Модульдік орындау | Жоқ |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | 63 А |
| Жерге ағып кетуден қорғау функциясымен | Жоқ |
| Биіктігі | 125 мм |
| Ені | 248 мм |
| Тереңдігі | 121 мм |
| Жұмыс кернеулерінің диапазоны | 175...265 Жылы |
| Шарттар тобы шамамен.орт. МЕМСТ IEC 60947-1 бойынша | B |
| МЕМСТ IEC 60947-1 бойынша ластану дәрежесі | 2 |
| МЕМСТ 14254 (IEC 60529) бойынша қорғау дәрежесі | IP20 |
| Қосылу қабілеті | 1...25 мм2 |
| Ауыстыруды басқару тәсілі | Қолмен, қашықтан, автоматты |
| Қолдану санаты | АС-32В |
| МЕМСТ IEC 60947-6-1 бойынша ҚТ токтарына ден қою қабілеті бойынша жіктеу | СШ |
| Қосылатын өткізгіштердің типі | Арнайы дайындықтан өткен сымдар мен кабельдер және шиналар |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді |
| Іске қосу кернеуінің төменгі шегі АВР | 180 Жылы |
| Іске қосу кернеуінің жоғарғы шегі АВР | 260 Жылы |
| Кіріктірілген ажыратқыштардың түрі | ВА47-60М |
| МЕМСТ 17516.1 бойынша механикалық орындау тобы | М2 |
| Контактілі қысқыштардың бұрандаларын қатайту сәті | 2 Нм |
| Бір қысқышқа өткізгіштердің максималды саны | ≤ 2 |
| Асқын токтардан іске қосылу сипаттамасы түрі | Бірге |
| Тұтынылатын қуат | ≤ 5 Вт |
| Тұтқаның жұмыс қалыптарының саны | 3 |
| Генераторды басқаруға арналған реленің болуы | Иә |
| Генераторды басқару релесінің номиналды тогы | 3 А |
| Өртке қарсы қорғаныстың болуы | Иә |
| Ауыстыру режимдері | Аут. аударма автордан.қайтару арқылы, автоматты түрде қайтарусыз, генераторды іске қосу режимі |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -5…+40 °C |
Қосылу схемасы

Габариттік сызба

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | IEK |
| Жүйені қолдану | Жарықтандыру үшін, Лифт жабдықтары үшін, Технологиялық процесс желілеріне арналған, Дабыл үшін, Банк жабдықтары үшін, Байланыс объектілері үшін, Генераторларға арналған, Көлік үшін |
| қуат алу түрі | Желі |
| Қуат желісінің кернеуі | 380 В |
| Басқару түрі | Жергілікті |
| Дисплей | Жоқ |
| Автоматты бастау | Иә |
| Көрсеткіш | Жарық |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 125 мм |
| Ені | 250 мм |
| Салмақ | 2.53 кг |
| Пайдалану шарттары | |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -5 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Габариттік өлшемдер | |
| Тереңдігі | 120 мм |
- Бағасы: 114 258 ₸




