Автоматты ажыратқыш ВА88-40 3Р 500А 35кА IEK

120 147,30 ₸
- Бар
- Коды:SVA50-3-0500
ВА88 автоматты ажыратқыштары қалыпты режимде ток өткізуге және қысқа тұйықталу, шамадан тыс жүктеме, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуі кезінде токты өшіруге, сондай-ақ электр тізбектерінің учаскелерін жедел қосуға және өшіруге арналған және номиналды жұмыс кернеуі 400 В дейінгі электр қондырғыларында және номиналды токтарда жұмыс істеуге арналған. 12,5-тен 1600 А-ға дейін.
МЕМСТ Р 50030.2 талаптарына сәйкес келеді.
Электрондық ағытпасы бар автоматты ажыратқыштар асқын токтардың электронды ағытпасы арқылы шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді. Бұл жоғары сенімділікті, іске қосылу дәлдігін және қоршаған орта жағдайларынан тәуелсіздікті қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Электрондық босату құрылғысы бөлек қуат көзін қажет етпейді және кернеу тек бір фазада болса да, номиналды токтың кемінде 15% жүктеме тогында қорғаныстың дұрыс жұмыс істеуіне кепілдік береді. Қорғаныс блогына үш ток трансформаторы, электронды модуль және ажыратқыш механизміне тікелей әсер ететін ажыратқыш электромагнит кіреді. Ажырату корпусының ішіне орнатылған ток трансформаторлары электронды босату тізбегінің қуат көзін қамтамасыз етеді және қорғаныс функциясын орындау үшін қажетті сигналдарды шығарады. Қорғаныс сипаттамаларын (іске қосу параметрлері) тұтынушы тікелей коммутатордың алдыңғы панелінде көрсетілген мнемикалық схемаға сәйкес DIP қосқыштарын орнату арқылы таңдайды.
Параметрлерді реттеудің кең ауқымына байланысты МР211 электронды босату құрылғысы сенімділік пен іске қосу дәлдігін қажет ететін барлық тарату желілері үшін жарамды.
- Қосымша құрылғыларды өздігінен оңай орнату:
- - авариялық байланыс;
- - қосымша байланыс;
- - тәуелсіз ағытқыш;
- - ең төменгі кернеу айырғышы;
- - қолмен айналмалы жетек;
- - электр жетегі;
- - жапсырма панель;
- - жылжымалы панель.
- Әрбір автоматты ажыратқыштың стандартты жабдықтары адаптер рельстерінен немесе кабель құлақшаларынан (стандартты өлшемге байланысты), фазааралық қалқандардан, өткізгіштерді қосуға арналған бұрандалар мен гайкалар жинағынан, ажыратқышты бекіту панеліне бекітуге арналған бұрандалар жинағынан тұрады.
Техникалық сипаттамалар
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны | 10 Жылы А |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Полюстер саны | 3 |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Жоқ |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номин импульске төзімді кернеу | 8 шаршы метр |
| 400 В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды өшіру мүмкіндігі | 35 қА |
| Номин үздіксіз ток Iu | 500 А |
| Номин раб Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті | 35 қА |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Номиналды ток | 500 А |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Желі жиілігі | 50 Гц |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 10.9 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 500 А |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 35000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Биіктігі | 268 мм |
| Ені | 210 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Серия | ВА88 КАРАТ |
- Бағасы: 120 147,30 ₸

