Аналогтық амперметр Э47 150/5А дәлдік сыныбы 1.5 72х72мм IEK

6 215 ₸
- 3 дана бар
- Коды:IPA10-6-0150-E
Тұрғын үй, коммерциялық және өндірістік объектілердің тарату электр желілерінде төмен вольтты толық қондырғыларда қолданылады.
Э47 амперметрлері - аналогты электромагниттік электр өлшеу құралдары - айнымалы токтың электр тізбектеріндегі ток күшін өлшеуге арналған.
МЕМСТ 30012.1, 8711, 22261 талаптарына сәйкес келеді; МЕМСТ Р 52319, 51522, 51317.3.2, 51317.3.3 және ТШ 4223-023-18461115-2008 техникалық шарттарына сәйкес жасалған.
Э47 электр өлшеу аспаптары өлшеу құралдарының мемлекеттік тізіліміне енгізілген. Өлшем құралдарының типін бекіту туралы сертификат алынды.
Қолданылу принципі:
Э47 амперметрлері электромагниттік жүйесі бар аспаптарға жатады. Құрамында жылжымалы және қозғалмайтын өзектері бар дөңгелек катушкалар бар. Катушканың бұрылыстары арқылы ток өткенде екі ядроны да магниттейтін магнит өрісі пайда болады. Нәтижесінде өзектердің аттас полюстері тебіледі, ал қозғалмалы өзек осьті көрсеткімен айналдырады. Сыртқы магнит өрістерінің теріс әсерінен қорғау үшін катушкалар мен өзектер металл қалқанмен қорғалған.
- Ресей Федерациясының өлшеу құралдарының мемлекеттік тізіліміне енгізілген (өлшеу құралдарының түрін бекіту туралы куәлік).
- Барлық аспаптар МЕМСТ 8.497 сәйкес бастапқы тексеруден өтеді.
- Өлшеулердің кең ауқымы: 3000 А дейінгі амперметрлер, 600 В дейінгі вольтметрлер.
- Дәлдік сыныбы 1.5.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- IEK сауда маркасының ТТИ ток трансформаторларымен толық үйлесімділік.
- Корпусты пломбалау.
- Нөлдік белгіні түзету мүмкіндігі.
- Электр қауіпсіздігі.
- Тексерісаралық интервал - 2 жыл.
Техникалық сипаттамалар
| Шкаланың номин соңғы мәні | 150 А |
| Өлшемдер диапазоны | 0...150 А |
| Трансформаторлық қосу | Иә |
| Энергия шығыны | - Сб |
| Дәлдік сыныбы | 1.5 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Токтың асып кету шкаласы | Жоқ |
| Калибрленген | Иә |
| Үлгі немесе орындау | Алдыңғы панельге |
| Модульдік орындау | Иә |
| Ені | 72 мм |
| Биіктігі | 72 мм |
| Аспап көрсеткісінің макс ауытқуы | 90 ° |
| Өлшеу жүйесі | Басқалар |
| Индикаторлар жиынтығы | Жоқ |
| Таразыны жарықтандыру | Жоқ |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | кемінде 8 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.2 кг |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Өндіруші | IEK |
| Биіктігі | 72 мм |
| Ені | 72 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Аналогтық |
| Кернеу | 400 В |
| Өлшем бірліктері | А |
| Максималды өлшеу диапазоны | 150 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өлшенетін ток түрі | AC |
- Бағасы: 6 215 ₸

