Пластикалық корпус ЩРН-П-12 IP41 ақ "KREPTA 3" IEK

6 107,22 ₸
- Бар
- Коды:MKP12-N-12-40-10
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Модульдік құрылғыларды орнату үшін тарату желілерінде қолданылады: ажыратқыштар, қорғаныс сөндіргіштері, дифференциалды ажыратқыштар, таймерлер, жарықтандыруды басқару құрылғылары және т.б.
Сенімді заманауи конструкция және берік пластик, ыңғайлы бекіту құрылғылары бұйымдарға ұзақ қызмет ету мерзіміне және пайдалану қауіпсіздігіне кепілдік береді.
- Соққыға төзімді, өздігінен сөнетін ABS пластик.
- Корпус пен қақпақтың тік орналасуы.
- Қарапайым және жылдам орнату - корпусты бекітуге арналған тесіктер.
- Ыңғайлы монтаждау - кабельдерді барлық жағынан енгізуге арналған алдын ала штампталған кірістер.
- Нөлдік шинаны бекітуге арналған арнайы жолақтың болуы.
- Таңбалау таспасы бұйымның жиынтығына кіреді.
- Әмбебап бұрандалар.
- Сенімді DIN-рейка.

Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Қатарлар саны | 1 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 12 |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| Корпус материалы | ABS пластик |
| Биіктігі | 200.0 мм |
| Ені | 255.0 мм |
| Тереңдігі | 95.0 мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| ОӘК түрі | Жоқ |
| Түсі | Ақ |
| RAL түсінің нөмірі | 9016 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP41 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номин құл кернеу | 230/400 Жылы |
| Номин электр оқшаулағыштың беріктігі | 660 Жылы |
| Электр қауіпсіздігі сыныбы | II |
| Салмақ | 0.65 кг |
| Пайдалану температурасы | -20...80 °C |
| Есікте құлыптың болуы | Жоқ |
| Статикалық жүктеме | 13.5 Н |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Көлік | ||
| Саны | 1 | 10 | |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | |
| Қаптама түрі | ҚОРАП/БОКС | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | |
| Қаптама материалы | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | |
| Штрих-код | 4607055282328 | 4607055285473 | |
| Брутто салмағы, кг | 0.76 | 7.6 | |
| Көлемі, м^3 | 0.007056 | 0.07056 | |
| Ұзындығы, см | 26.1 | 56 | |
| Ені, см | 10.4 | 28 | |
| Биіктігі, см | 20.8 | 45 | |
| Ақпаратты салу тәсілі | Қорапқа | Қорапқа |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 255 мм |
| Тереңдігі | 97 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 200 мм |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 12 |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Алдыңғы есікті ашу | Жоғары |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 6 107,22 ₸

