Корпус пластикалық жапсырма ЩРН-П-18 IP41 түсі қарағай IEK

7 525 ₸
- Бар
- Коды:MKP12-N-18-41-K34
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
ЩРН-П IP41 пластикалық бокстары модульдік құрылғыларды орнату үшін жарықтандыру желілерінде қолданылады: автоматты ажыратқыштар, қорғаныш ажырату құрылғылары, дифференциалды автоматты ажыратқыштар, таймерлер, жарықтандыруды басқару құрылғылары және т.б.
Сенімді, заманауи конструкция және берік пластик, ыңғайлы бекіту құрылғылары бұйымдардың ұзақ қызмет ету мерзіміне және пайдалану қауіпсіздігіне кепілдік береді.
Бұл серия қарағай мен емен сияқты түрлердің түсіне еліктеп, ағаштан жасалған дизайнда жасалған. Қала сыртындағы үйлердің үй-жайларын әрлеу кезінде қолданылады.
- Соққыға төзімді, отқа төзімді ABS пластик.
- Корпус пен қақпақтың тік орналасуы.
- Қарапайым және жылдам орнату - корпусты бекітуге арналған тесіктер.
- Ыңғайлы монтаждау - кабельдерді барлық жағынан енгізуге арналған алдын ала штампталған кірістер.
- Нөлдік шинаны бекітуге арналған арнайы жолақтың болуы.
- Таңбалау таспасы бұйымның жиынтығына кіреді.
- Әмбебап бұрандалар.
- Сенімді DIN-рейка.
- Бұл серия кабельдік арналардың, EUI және IEK монтаждау қораптарының түсімен ағаш түсімен тамаша үйлеседі, бұл бөлмеге бір стильде әдемі көрініс беруге мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Қатарлар саны | 1 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 18 |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| Биіктігі | 220.0 мм |
| Ені | 365.0 мм |
| Тереңдігі | 100.0 мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| ОӘК түрі | Жоқ |
| Номин құл кернеу | 230/400 Жылы |
| Номин электр оқшаулағыштың беріктігі | 660 Жылы |
| Салмақ | 0.93 кг |
| Пайдалану температурасы | -20...80 °C |
| Есікте құлыптың болуы | Жоқ |
| Статикалық жүктеме | 20.0 Н |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 0.93 кг |
| Ені | 365 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 220 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Шыны |
| Модульдер саны | 18 |
- Бағасы: 7 525 ₸

