Корпус металл ЩРн-18 (265х440х120) IP31 IEK

18 684,54 ₸
- Бар
- Коды:MKM14-N-18-31-Z
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
18 модульге арналған металл жүкқұжатының корпусы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 265 мм |
| Салмақ | 4 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 18 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 18 684,54 ₸
- Қаптау тәсілі: Комплектация Корпус металлический - 1 шт. Знак "Заземление" - 2 шт. Знак "Осторожно! Электрическое напряжение" - 1 шт. Таблица маркировочная (12 модулей) - 1 1/2 шт. Метизы. Паспорт - 1 экз.


