Корпус металл ЩРн-24 (395х310х120мм) IP31 IEK

21 370 ₸
- Бар
- Коды:MKM14-N-24-31-Z
Модульдік жабдықты пайдалана отырып, электр тарату панельдерін құрастыруға, электр энергиясын енгізуге және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
-
Артықшылықтары
- Коррозияға қарсы төзімділіктің жоғарылауы
- Жоғары сапалы сыртқы жабын
- Құлыптың бірыңғай құпиясы
- Қосымша аксессуарлар жиынтығы
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы
- Бірнеше түстер мен бояу опциялары
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі
- Сәйкестік сертификаты
-
Конструкция ерекшеліктері
N және PE шиналарын бекітуге арналған мырышталған рельс.
Дайын өнімді пайдалану кезінде ток соғуын болдырмайтын қорғаныс операциялық панелі.

Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 310.0 мм |
| Биіктігі | 395.0 мм |
| Тереңдігі | 120.0 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Салмақ | 4.20 кг |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Қатарлар саны | 2 |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| DIN-рейка | Иә |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | Болат |
| Пайдалану температурасы | -60...40 °C |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 24 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Электр қауіпсіздігі сыныбы | I |
| Корпусқа максималды статикалық жүктеме | 12.6 кг |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Металдың қалыңдығы | 0,8 мм |
| Статикалық жүктеме | 40.0 Н |
-
Логистикаға арналған параметрлер
Жеке Топтық Көлік Саны 1 1 Өлшем бірліктері дана дана Қаптама түрі КЕҢІРДЕК ҚОРАП КЕҢІРДЕК ҚОРАП Қаптама материалы ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН Штрих-код 4606056145793 4606056145793 Брутто салмағы, кг 4.5 4.5 Көлемі, м^3 0.016953 0.016953 Ұзындығы, см 41 40.5 Ені, см 32.5 32.2 Биіктігі, см 13.5 13 Ақпаратты салу тәсілі Стикерге Стикерге -
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
-
Аналогтар
IEK сарапшылары осы өнімге сәйкес аналогтарды таңдады
Жинақтау
-
Металл корпус - 1 дана.
-
"Жерге қосу" белгісі - 2 дана.
-
"Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана.
-
Таңбалау кестесі (12 модуль) - 2 дана.
-
Жабдықтар.
-
Төлқұжат - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 12.6 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Өнім түрі | Дайын өнім |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
| Шкафтың түсі | Ашық сұр |
- Бағасы: 21 370 ₸

