Корпус металл ЩРн-36 (540х310х120мм) IP31 IEK

27 946 ₸
- Бар
- Коды:MKM14-N-36-31-Z
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Модульдік жабдықты пайдалана отырып, электр тарату панельдерін құрастыруға, электр энергиясын енгізуге және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Артықшылықтары
- Коррозияға қарсы төзімділіктің жоғарылауы
- Жоғары сапалы сыртқы жабын
- Құлыптың бірыңғай құпиясы
- Қосымша аксессуарлар жиынтығы
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы
- Бірнеше түстер мен бояу опциялары
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі
- Сәйкестік сертификаты
Конструкция ерекшеліктері
N және PE шиналарын бекітуге арналған мырышталған рельс.
Дайын өнімді пайдалану кезінде ток соғуын болдырмайтын қорғаныс операциялық панелі.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 310.0 мм |
| Биіктігі | 540.0 мм |
| Тереңдігі | 120.0 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Салмақ | 6.30 кг |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Қатарлар саны | 3 |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| DIN-рейка | Иә |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | Болат |
| Пайдалану температурасы | -60...40 °C |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 36 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Электр қауіпсіздігі сыныбы | I |
| Корпусқа максималды статикалық жүктеме | 18.9 кг |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Металдың қалыңдығы | 0,8 мм |
| Статикалық жүктеме | 60.0 Н |
-
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
-
Аналогтар
IEK сарапшылары осы өнімге сәйкес аналогтарды таңдады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 19 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 540 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Салмақ | 6.3 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 3 |
| Модульдер саны | 36 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
- Бағасы: 27 946 ₸

