Корпус металл LIGHT ЩЭ-4 (1000х960х157мм) 36 УХЛ3 IP31 IEK

114 796 ₸
- Бар
- Коды:MKM42-04-31-L
Тұрғын үйлер мен қоғамдық ғимараттарда электр энергиясын қабылдауға және таратуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде шығатын желілерді қорғауға арналған 4 пәтерлік едендік тарату тақтасын құрастыру үшін қолданылады.
Дәнекерленген металл корпус үш бөліктен тұрады: енгізу-есептеу, тарату, төмен токты жабдық бөлімі.

Артықшылықтары
- Кіріспе-есептеу және тарату бөліктерінде есептегіштерді бекітуге арналған DIN-рейкалар орналастырылған (пәтерлердің саны бойынша).
- Тарату бөлігінде топтық желілік құрылғыларға арналған DIN рельстері және N және PE шиналарын орнатуға арналған рельстер бар
- Тарату бөлімі операциялық панельмен жабдықталған
- Төмен токты жабдық бөлімі теледидар және радио желілерін, телефон желілерін, қауіпсіздік дабылы желілерін, домофондарды және т.б. төсеу үшін перфорацияланған профильдермен жабдықталған.
- Өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін әлсіз токты және қуатты бөліктердің арасында бөлгіш қалқа орналасқан
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты


Конструкция ерекшеліктері
Есептік бөлікті пломбалау мүмкіндігі.
Магистральды желіні төсегеннен кейін қалқанды орнату мүмкіндігі.
Кіріспе-есептік бөліктің есігінде есептегіш көрсеткіштерін алу үшін әйнектелген терезелер бар.
Алынбалы бекіту панелі бір фазалы немесе үш фазалы есептегіштердің кез келген түрін қосымша адаптерлерсіз орнатуға мүмкіндік береді.
Бір пәтерге шаққандағы модульдер саны: бір пәтерге 9 модульге дейін 1, 2, 3, 4, 5, 6 пәтерлер.
Бөліктердің әрқайсысы жеке есікпен жабылады. Кілттердің құпиялары әртүрлі бөліктерге сәйкес келмейді.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Жасырын монтаждау (сылаққа) |
| Материал | Табақ болат |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 950х900х140 мм |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Монтаждау рельсімен | Иә |
| Модульдер саны | 40 |
| Тереңдігі | 157 мм |
| Ені | 960 мм |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Салмақ | 15.90 кг |
| Пайдалану температурасы | -60...40 °C |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Материалдың қалыңдығы | 0,8 мм |
Габариттік сызба

| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 16 кг |
| Ені | 930 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 938 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 3 |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Шыны, Құлыппен |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус түрі | Қабатты қалқан |
- Бағасы: 114 796 ₸
- Қаптау тәсілі: Керек-жарақтар: Корпус - 1 дана. Панель - 1 дана. Планка қысқа - 2 дана. МЕМСТ IEC 60715 бойынша Т-тәрізді бағыттаушы ТН35-7,5 - 4 дана. Шинаға арналған тіреуіш PE - 1 дана. Жабдықтар. Төлқұжат - 1 дана.

