ЭДРМ, IP31 үшін есептік-тарату IEK ЯУР-3/12 жәшігі
-60%

37 416 ₸
14 966,40 ₸
- 3 дана бар
- Коды:IND-YAUR-3-12
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшеліктері
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрамында тоқ өткізгіш тозаңы және химиялық белсенді заттары жоқ жарылыс қаупі жоқ ортасы бар үй-жайларда орнатуға арналған шкаф үлгісінде ЭЖУМ-ны жинақтау үшін қолданылады.
Есепке алуға және бөлуге арналған.

Артықшылықтары
- Алмалы-салмалы қасбеттік панельдермен және алмалы-салмалы монтаждық панельдермен қамтамасыз етілетін монтаждау және қызмет көрсету ыңғайлылығы.
- Талап етілетін орындауға байланысты оң және сол жақта орналасуын жинау мүмкіндігі.
- Жекелеген блоктардың аз салмағы кез келген қабатқа қиындықсыз көтеруге және қабатта қалқан монтаждауға мүмкіндік береді.
- Кең ассортименті, әртүрлі орындаулар биіктігі бойынша 2500-3850 мм.
- Тоттануға төзімділігі жоғары.
- Құрастыру қарапайымдылығы.



Техникалық сипаттамалары
| Монтаждау түрі | Беткі монтаж |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Биіктігі мм | 580 |
| Ені. мм | 300 |
| Тереңірек. мм | 150 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Таразы. кг | 6.20 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Монтаждау тақтайшасымен | Иә |
| Материал | Беті болат |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Қабырға-едендік |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 580 мм |
| Салмақ | 6.2 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Шыны, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы |
- Бағасы: 14 966,40 ₸


