Корпус металл ШМП-1-0 (395х310х220мм) УХЛ3 IP31 IEK

32 820 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-01-31
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үй ішінде орнатуға арналған алынбалы орнату панелі бар дәнекерленген металл корпус.
Ол әртүрлі электр панельдерін құрастыру үшін қолданылады: қуат, басқару, автоматика.
Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары
- Өлшемдердің кең ауқымы
- Жерге тұйықтау сымы мен электр қауіпсіздігі белгілері корпустың негізгі жабдықтарына кіреді
- Монтаждауды жеңілдету үшін кабельді енгізуге арналған тесіктердің болуы
- Құпиялылығы бар орнатылған құлып
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 310 мм |
| Биіктігі | 395 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Корпус материалы | Болат |
| Модульдер саны | - |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Контактор КМИ-10910 9А 230В/АС3 1НО IEK
Авто. өшіру ВА47-29 3Р 16А 4,5кА х-ка D IEK
Аналогтар
IEK сарапшылары осы өнімге сәйкес аналогтарды таңдады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Дайын өнім |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 395 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Салмақ | 6 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Жоқ |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Жоқ |
| Алынбалы шкаф негізі | Жоқ |
| Шкафтың түсі | Сұр |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 32 820 ₸
- Қаптау тәсілі: Комплектация Корпус металлический - 1 шт. Монтажная панель - 1 шт. Метизы для установки. Провод заземления - 1 шт. Знак "Осторожно! Электрическое напряжение" - 1 шт. Знак "Заземление" - 2 шт. Паспорт - 1 экз.


