Корпус металл ШМП-3-0 (650х500х220мм) УХЛ3 IP31 TITAN 3 IEK

42 274,26 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-03-31
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика.
Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Кең өлшемді диапазон.
- Жерге қосу сымы мен электр қауіпсіздігі белгілері корпустың негізгі жабдықтарына кіреді.
- Монтаждауды жеңілдету үшін кабельді енгізуге арналған тесіктердің болуы.
- Құпиялылығы бар орнатылған құлып.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 650 |
| Ені, мм | 500 |
| Тереңдігі, мм | 220 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номиналды ток, А | 630 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Салмағы, кг | 13,6 |
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Енгізулер саны | 3 |
| Модульдер саны | - |
| Корпус материалы | Болат |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Пайдалану температурасы, °C | -60...40 |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Шкаф есігінің немесе қақпағының қалыңдығы, мм | 1 |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1 |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 1.0 |
| Есіктің ашылу бұрышы, ° | 105 |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 13.6 кг |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 650 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ашық сұр |
- Бағасы: 42 274,26 ₸
- Қаптау тәсілі: Комплектация Корпус металлический - 1 шт. Монтажная панель - 1 шт. Метизы для установки. Провод заземления - 1 шт. Знак "Осторожно! Электрическое напряжение" - 1 шт. Знак "Заземление" - 2 шт. Паспорт - 1 экз.


