Корпус металл ШМП-4-0 (800х650х250мм) УХЛ3 IP31 IEK

67 106,34 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-04-31
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үй ішінде орнатуға арналған алынбалы орнату панелі бар дәнекерленген металл корпус.
Ол әртүрлі электр панельдерін құрастыру үшін қолданылады: қуат, басқару, автоматика.
Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.

Артықшылықтары
- Кең өлшемді диапазон.
- Жерге қосу сымы мен электр қауіпсіздігі белгілері корпустың негізгі жабдықтарына кіреді.
- Монтаждауды жеңілдету үшін кабельді енгізуге арналған тесіктердің болуы.
- Құпиялылығы бар орнатылған құлып.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 800 |
| Ені, мм | 650 |
| Тереңдігі, мм | 250 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номиналды ток, А | 630 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 1.4 |
| Енгізулер саны | 4 |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Беттің қорғаныш жабыны | Эпоксидті-полиэфирлі бояу |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Есіктің ашылу бұрышы, ° | 105 |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Корпус материалы | Болат |
| Салмағы, кг | 21,1 |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Шкаф есігінің немесе қақпағының қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Пайдалану температурасы, °C | -60...40 |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Модульдер саны | - |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 800 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 21.1 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 67 106,34 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтама Металл корпус - 1 дана. Монтаждау панелі - 1 дана. Орнатуға арналған аппаратуралар. Жерге тұйықтау сымы - 1 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. Төлқұжат - 1 дана.

