Корпус металл ШМП-7-0 (1320х750х300мм) УХЛ3 IP31 IEK

137 578,14 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-07-31
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үй ішінде орнатуға арналған алынбалы орнату панелі бар дәнекерленген металл корпус.
Ол әртүрлі электр панельдерін құрастыру үшін қолданылады: қуат, басқару, автоматика.
Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.

Артықшылықтары
- Өлшемдердің кең ауқымы
- Жерге тұйықтау сымы мен электр қауіпсіздігі белгілері корпустың негізгі жабдықтарына кіреді
- Монтаждауды жеңілдету үшін кабельді енгізуге арналған тесіктердің болуы
- Құпиялылығы бар орнатылған құлып
Техникалық сипаттамалар
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Модульдер саны | - |
| Ені | 750 мм |
| Биіктігі | 1320 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Корпус материалы | Болат |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Салмақ | 46,2 келі |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Пайдалану температурасы | -40…60 °C |
| Енгізулер саны | 7 |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Номиналды ток | 630 А |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 1,4 мм |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 ° |
| Металдың қалыңдығы | 1,4 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1320 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 46.2 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
- Бағасы: 137 578,14 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. Монтаждау панелі - 1 дана. Орнатуға арналған аппаратуралар. Жерге тұйықтау сымы - 1 дана. "Ұқыпты! Электр кернеуі" - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. Төлқұжат - 1 дана.

