Корпус металл ШМП-1-0 (395х310х220мм) У2 IP54 IEK

39 338 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-01-54
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жоғары дәрежелі қорғаныс IP54 алмалы-салмалы монтаждық панелі бар дәнекерленген металл корпус.
Ол әртүрлі электр панельдерін құрастыру үшін қолданылады: қуат, басқару, автоматика.
Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары
- Кең өлшемді диапазон.
- Ылғалдан қорғау үшін есіктің периметрі бойынша полиуретанды тығыздағыш.
- Аспа жинағы мен жерге тұйықтау сымы корпустың негізгі жинағына кіреді.
- Кабельді енгізуге арналған тесіктердің және "пирамидалардың" тығыздамаларының болуы.
Конструкция ерекшеліктері

Корпустың көп қырлы қорғаныс науасы есік ашылған кезде кір мен судың енуіне жол бермейді.

Полиуретанды көбіктен жасалған тығыздағыш
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 395 |
| Ені, мм | 310 |
| Тереңдігі, мм | 220 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Номиналды ток, А | 630 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Салмағы, кг | 6,5 |
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Енгізулер саны | 11 |
| Модульдер саны | - |
| Корпус материалы | Болат |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Шкаф есігінің немесе қақпағының қалыңдығы, мм | 1 |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1 |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 1.0 |
| Есіктің ашылу бұрышы, ° | 105 |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Номиналды ток | 630 А |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 395 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Қою сұр |
- Бағасы: 39 338 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. Монтаждау панелі - 1 дана. Орнатуға арналған аппаратуралар. Жерге тұйықтау сымы - 1 дана. Ілмек - 4 дана. Тығыздама (ЩМП -1, -2 үшін) - 11 дана. Тығыздама (ШМП-3 үшін) - 13 дана. "Ұқыпты! Электр кернеуі" - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. Төлқұжат - 1 дана.


