Корпус металл ШМП-2-0 (500х400х220мм) У2 IP54 IEK

42 368,76 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-02-54
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика. Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Алмалы-салмалы монтаждық панелі бар дәнекерленген металл корпус. Корпустың есігі құлыппен бекітіледі. Құлып кілтінің бірыңғай құпиясы бар.
IP54 қорғаныс дәрежесі бар корпустардың есігінде екі компонентті тығыздағыштан жасалған тығыздағыш және шаң өткізбейтін құлып бар.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Кең өлшемді диапазон.
- Ылғалдан қорғау үшін есіктің периметрі бойынша полиуретанды тығыздағыш.
- Аспа жинағы мен жерге тұйықтау сымы корпустың негізгі жинағына кіреді.
- Кабельді енгізуге арналған тесіктердің және "пирамидалардың" тығыздамаларының болуы.
- Корпустың көп қырлы қорғаныс науасы есік ашылған кезде кір мен судың енуіне жол бермейді.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 500 |
| Ені, мм | 400 |
| Тереңдігі, мм | 220 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Номиналды ток, А | 630 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Шкаф есігінің немесе қақпағының қалыңдығы, мм | 1 |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1 |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 1.0 |
| Есіктің ашылу бұрышы, ° | 105 |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Салмағы, кг | 9,5 |
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Енгізулер саны | 11 |
| Модульдер саны | - |
| Корпус материалы | Болат |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Корпус түрі | ЩМП (монтаждау қалқаны) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 500 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 9.5 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 42 368,76 ₸
- Қаптау тәсілі: Комплектация Корпус металлический - 1 шт. Монтажная панель - 1 шт. Метизы для установки. Провод заземления - 1 шт. Зацеп - 4 шт. Сальник (для ЩМП -1, -2) - 11 шт. Сальник (для ЩМП-3) - 13 шт. Знак "Осторожно! Электрическое напряжение" - 1 шт. Знак "Заземление" - 2 шт. Инструкция по монтажу - 1 экз. Паспорт - 1 экз.


