Корпус металл ШМП-3.2.1-0 (300х210х150мм) У2 IP54 IEK

24 287,76 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-321-54
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика.
Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Алмалы-салмалы монтаждық панелі бар дәнекерленген металл корпус.
Корпустың есігі құлыппен бекітіледі.
Құлып кілтінің бірыңғай құпиясы бар.
IP54 қорғаныс дәрежесі бар корпустардың есігінде екі компонентті тығыздағыштан жасалған тығыздағыш және шаң өткізбейтін құлып бар.

Артықшылықтары
- Кең өлшемді диапазон.
- Ылғалдан қорғау үшін есіктің периметрі бойынша полиуретанды тығыздағыш.
- Аспа жинағы мен жерге тұйықтау сымы корпустың негізгі жинағына кіреді.
- Кабельді енгізуге арналған тесіктердің және "пирамидалардың" тығыздамаларының болуы
Корпустың көп қырлы қорғаныс науасы есік ашылған кезде кір мен судың енуіне жол бермейді.
Полиуретанды көбіктен жасалған тығыздағыш.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 300 |
| Ені, мм | 210 |
| Тереңдігі, мм | 150 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Номиналды ток, А | 630 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Салмағы, кг | 3,4 |
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Енгізулер саны | 6 |
| Модульдер саны | - |
| Корпус материалы | Болат |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Шкаф есігінің немесе қақпағының қалыңдығы, мм | 1 |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1 |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 1.0 |
| Есіктің ашылу бұрышы, ° | 105 |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 3.4 кг |
| Ені | 210 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 300 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 24 287,76 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. Монтаждау панелі - 1 дана. Орнатуға арналған аппаратуралар. Жерге тұйықтау сымы - 1 дана. Сақина 006-012-25 - 4 дана. Ілмек - 4 дана. Тығыздама - 6 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. Төлқұжат - 1 дана.

