Корпус металл ШМП-4.4.1-0 (400х400х150мм) У2 IP54 IEK

42 213 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM40-441-54
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика. Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Алмалы-салмалы монтаждық панелі бар дәнекерленген металл корпус. Корпустың есігі құлыппен бекітіледі. Құлып кілтінің бірыңғай құпиясы бар.
IP54 қорғаныс дәрежесі бар корпустардың есігінде екі компонентті тығыздағыштан жасалған тығыздағыш және шаң өткізбейтін құлып бар.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- Бояудың бірнеше түстері.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | Болат |
| Монтаждық платамен | Иә |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Номиналды ток | 630 А |
| Салмақ | 8,7 келі |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Енгізулер саны | 6 |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 ° |
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
| Металдың қалыңдығы | 1 мм |
| Модульдер саны | - |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.0 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 1 мм |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 1 | |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | |
| Қаптама түрі | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | |
| Қаптама материалы | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | |
| Штрих-код | 4606056099263 | 4606056099263 | |
| Брутто салмағы, кг | 9 | 9 | |
| Көлемі, м^3 | 0.027224 | 0.027224 | |
| Ұзындығы, см | 16 | 41 | |
| Ені, см | 41.5 | 41.5 | |
| Биіктігі, см | 41.5 | 16 | |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
Жинақтау
Металл корпус - 1 дана.
Монтаждау панелі - 1 дана.
Орнатуға арналған аппаратуралар.
Жерге тұйықтау сымы - 1 дана.
Сақина 006-012-25 - 4 дана.
Ілмек - 4 дана.
Тығыздама - 6 дана.
"Ұқыпты! Электр кернеуі" - 1 дана.
"Жерге қосу" белгісі - 2 дана.
Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
Төлқұжат - 1 дана.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Тереңдігі | 150 мм |
| Салмақ | 9 кг |
| Ені | 400 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 400 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Негізгі | |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Өндіруші | IEK |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 42 213 ₸

