IEK TITAN |МП-6-0, 1200х750х300 мм, мөлдір есігі бар метал корпус, У2, IP54

247 624 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM11-06-54-1
Жіберу 26 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мөлдір есіктері бар |МП монтаждау панелі бар қалқан автоматика, дабыл және басқару жабдықтарын, әр түрлі бағыттағы қуаттық электр жабдығын орнатуға арналған.

БАСҚА ДА ТАСЫМАЛ
- Орнатылған жабдықты көзбен шолып бақылау.
- Шыңдаған шыны IK08 соққыға төзімділігінің жоғары дәрежесін қамтамасыз етеді.
- Алмалы-салмалы кабель кірмесін жабдықты монтаждау және қосу жеңілдетіледі.
- Аспаға арналған жиынтық пен жерге тұйықтау сымы корпустың негізгі жиынтығына кіреді.
Техникалық сипаттамалары
| Биіктігі мм | 1200 |
| Ені. мм | 750 |
| Тереңірек. мм | 300 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Климаттық орындау | У2 |
| Номиналды ток, А | 630 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Таразы. кг | 46,5 |
| Қондырғы түрі | Аспалы |
| Кеңеюі мүмкін | Жоқ |
| Шкафтың есіктерінің немесе қақпақтарының қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 1.4 |
| Үстіңгі қабат факторы | Шагрень |
| Қақпақ формасы | Жабық түрдегі (жабылатын) |
| Енгізу саны | 1 |
| Модульдер саны | - |
| Корпусқа статикалық жүктеме максисі, кг | 12 |
| Корпустың материалы | Болат |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Монтаждық платасы бар | Иә |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...40 |
| Есік-люк түрі | Жалғыз/жалғыз |
| Қақпақ түрі | Жабық түрдегі (жабылатын) |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Тереңдігі | 300 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1200 мм |
| Ені | 750 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Өндіруші | IEK |
| Орнату опциясы | Қабырға-едендік |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Шыны, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
- Бағасы: 247 624 ₸

