Корпус металл ШМП-6-0 (1200х750х300мм) У2 IP54 мөлдір есік IEK

247 624 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM11-06-54-1
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мөлдір есігі бар ЩМП монтаждық панелі бар қалқан автоматика, сигнализация және басқару жабдықтарын, әртүрлі мақсаттағы қуатты электр жабдықтарын орнатуға арналған.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Орнатылған жабдықты визуалды бақылау.
- Шыңдалған шыны IK08 соққыға төзімділігінің жоғары дәрежесін қамтамасыз етеді.
- Алмалы-салмалы кабель кірісі жабдықты орнатуды және қосуды жеңілдетеді.
- Аспа жинағы мен жерге тұйықтау сымы корпустың негізгі жинағына кіреді.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 1200 |
| Ені, мм | 750 |
| Тереңдігі, мм | 300 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Номиналды ток, А | 630 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Салмағы, кг | 46,5 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Шкаф есігінің немесе қақпағының қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 1.4 |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Енгізулер саны | 1 |
| Модульдер саны | - |
| Корпусқа максималды статикалық жүктеме, кг | 12 |
| Корпус материалы | Болат |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...40 |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Тереңдігі | 300 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1200 мм |
| Ені | 750 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Өндіруші | IEK |
| Орнату опциясы | Қабырға-едендік |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Шыны, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
- Бағасы: 247 624 ₸

