SMART IEK Бүйірлік П-тәрізді бейіні ХХХХХХХХ450 (2 дана/жинақтау)

6 112 ₸/жинақ
- Бар
- Коды:YKV-BPP-450
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электротехникалық жабдықты монтаждау үшін қолданылады.
Корпустың тереңдігі бойынша орнатылады.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта келеді
- Мырышпен қапталған болат
- аксессуарлардың кең ассортименті
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Профиль |
| Биіктігі | 24.5 мм |
| Ені | 340.0 мм |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| Түсі | Өзгелері |
| Тереңдігі | 25.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Сендзимир әдісімен мырыштау |
| Салмағы | 0,24 кг |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышпен қапталған болат |
| Материал | Болат |
| Жиынтықтағы саны | 2 дана |
Бірге қолданылатын бұйымдар
SMART металл құрама корпусы ВРУ 1800х450х450 IP31 IEK
SMART металл құрама корпусы ВРУ 1800х600х450 IP31 IEK
SMART Металл құрама корпусы ВРУ 1800х800х450 IP31 IEK
SMART Металл құрама корпусы ВРУ 2000х450х450 IP31 IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 340 мм |
| Салмақ | 0.24 кг |
- Бағасы: 6 112 ₸/жинақ

