Шиналарға арналған кронштейн N/PE (2 дана/жинақ) SMART IEK

4 635 ₸/жинақ
- Бар
- Коды:YKV-K-NPE
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
N және PE шиналарын орнату үшін қолданылады.
Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Жақша |
| Ені | 30.0 мм |
| Биіктігі | 124.0 мм |
| Тереңдігі | 75.0 мм |
| Материал | Болат |
| Түсі | Басқалар |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Жиынтықта саны | 2 дана |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| Салмақ | 0,15 кг |
Орнату сызбасы

Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Аксессуар түрі | Шиналарға арналған кронштейн N/PE |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 30 мм |
| Тереңдігі | 75 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 124 мм |
| Салмақ | 0.15 кг |
- Бағасы: 4 635 ₸/жинақ

