ҚБ SMART (ВхГ) 1800х450мм IP31 (2 дана/жинақ) IEK үшін бүйірлік панель

60 295 ₸/жинақ
- Бар
- Коды:YKV-PB-18-45
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, ҚТҚ рамаларының бүйірлік ойықтарын жабады және бөгде адамдардың қалқанның ішіне кіруіне жол бермейді.
Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жиынтықта жеткізіледі
- Жоғары сапалы сыртқы жабын
- Аксессуарлардың кең ассортименті
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Бүйірлік панель |
| Биіктігі | 1797.0 мм |
| Ені | 415.6 мм |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Түсі | Сұр |
| Тереңдігі | 10.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ұнтақты бояу |
| Салмақ | 4,96 келі |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Жиынтықта саны | 2 дана |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Корпус түрі | Электротехникалық шкаф |
| Аксессуар түрі | Бүйірлік панель |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 416 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1800 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 5 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 60 295 ₸/жинақ

