IEK SMART, 250х412 мм монтаждау панелі, 2 дана/комплект

12 760 ₸
- Бар
- Коды:YKV-PM-250-412
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Корпус ішінде түрлі электр аппараттарын орнату үшін.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж.
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта болады.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалары
| Салмағы | 1,39 кг |
| Биіктігі | 250.0 мм |
| Тереңдігі | 25.0 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 дана |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Ені | 412.0 мм |
Бірге қолданылатын бұйымдар
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 1.39 кг |
| Ені | 412 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 250 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аксессуар түрі | Монтаждау панелі |
- Бағасы: 12 760 ₸

