Монтаждау панелі 500х412мм (2 дана/жинақ) SMART IEK

21 926 ₸/жинақ
- Бар
- Коды:YKV-PM-500-412
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Корпустың ішіне әртүрлі электр құрылғыларын орнатуға арналған.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жиынтықта жеткізіледі
- Мырышталған болат
- Аксессуарлардың кең ассортименті
Техникалық сипаттамалар
| Түсі | Басқалар |
| Ені | 412.0 мм |
| Үлгі немесе орындау | Монтаждау панелі |
| Биіктігі | 500.0 мм |
| Тереңдігі | 25.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Салмақ | 2,73 келі |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Жиынтықта саны | 2 дана |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 2.73 кг |
| Ені | 412 мм |
| Тереңдігі | 25 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 500 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аксессуар түрі | Монтаждау панелі |
- Бағасы: 21 926 ₸/жинақ


