IEK SMART монтаждау панелі, 500х412 мм, 2 дана/жиынтық

21 926 ₸/жинақ
- Бар
- Коды:YKV-PM-500-412
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Корпус ішінде түрлі электр аппараттарын орнату үшін.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта келеді
- Мырышпен қапталған болат
- аксессуарлардың кең ассортименті
Техникалық сипаттамалары
| Түсі | Өзгелері |
| Ені | 412.0 мм |
| Модель немесе орындау | Монтаждық панель |
| Биіктігі | 500.0 мм |
| Тереңдігі | 25.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Сендзимир әдісімен мырыштау |
| Салмағы | 2,73 кг |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышпен қапталған болат |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 дана |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 2.73 кг |
| Ені | 412 мм |
| Тереңдігі | 25 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 500 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аксессуар түрі | Монтаждау панелі |
- Бағасы: 21 926 ₸/жинақ


