АЖЖ ХХХХх450хХХХ SMART IEK үшін көлденең профиль 412

5 832 ₸
- 9 дана бар
- Коды:YKV-PP-412-450
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшеліктері
Тапсырыс туралы ақпарат
Электротехникалық жабдықтарды монтаждау үшін қолданылады.
Корпустың ені бойынша орнатылады.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жиынтықта жеткізіледі
- Мырышталған болат
- Аксессуарлардың кең ассортименті
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 412.0 мм |
| Үлгі немесе орындау | Профиль |
| Биіктігі | 50.0 мм |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 412 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 50 мм |
- Бағасы: 5 832 ₸

