ВРУ 450 мм арналған көлденең профиль SMART IEK 412 мм

5 832 ₸
- Бар
- Коды:YKV-PP-412-450
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшеліктері
Тапсырыс туралы ақпарат
Электротехникалық жабдықты монтаждау үшін қолданылады.
Корпустың ені бойынша орнатылады.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта келеді
- Мырышпен қапталған болат
- аксессуарлардың кең ассортименті
Техникалық сипаттамалары
| Ені | 412.0 мм |
| Модель немесе орындау | Профиль |
| Биіктігі | 50.0 мм |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
Бірге қолданылатын бұйымдар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 412 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 50 мм |
- Бағасы: 5 832 ₸

