АЖҚ арналған бүйірлік рейка ХХХХхХХХх450 (2 дана/жинақ) SMART IEK

5 120 ₸/жинақ
- Бар
- Коды:YKV-RB-450
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электротехникалық жабдықтарды монтаждау үшін қолданылады.
Корпустың тереңдігі бойынша орнатылады.
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Бүйірлік рейка |
| Ені | 8.0 мм |
| Биіктігі | 330.0 мм |
| Тереңдігі | 50.0 мм |
| Материал | Болат |
| Түсі | Басқалар |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Жиынтықта саны | 2 дана |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| Салмақ | 0,42 кг |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Аксессуар түрі | Рейка боковая |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 50 мм |
| Салмақ | 0.42 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Монтаждау бағыттағыштарының саны | Бір жұп |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Габариттік өлшемдер | |
| Қалыңдық | 1.4 мм |
- Бағасы: 5 120 ₸/жинақ


