АЖЖ ХХХХх450хХХХ SMART IEK үшін көлденең рейка 412 мм

5 730 ₸
- 12 дана бар
- Коды:YKV-RP-412-450
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электротехникалық жабдықтарды монтаждау үшін қолданылады. Корпустың ені бойынша орнатылады.
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Көлденең рейка |
| Ені | 412.0 мм |
| Биіктігі | 50.0 мм |
| Тереңдігі | 25.0 мм |
| Материал | Болат |
| Түсі | Басқалар |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| Салмақ | 0,28 кг |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 0.28 кг |
| Ені | 412 мм |
| Тереңдігі | 25 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 50 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 5 730 ₸



