Бүтіндей дәнекерленген едендік шкаф ВРУ-2 20.60.45 IP31 TITAN IEK

287 155 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM2-C3-2064-31
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Енгізу-тарату құрылғылары жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы ток желілерінде кернеуі 400/230 В электр энергиясын қабылдауға, таратуға және есепке алуға, желілерді қысқа тұйықталу токтарынан және шамадан тыс жүктемелерден қорғауға, сондай-ақ сирек жұмыс істейтін қосулар мен ажыратуларға арналған.
TITAN IEK сериялы VRU металл корпусы коррозияға төзімділігі жоғары қаңылтыр болаттан жасалған тұтас дәнекерленген қаңқа болып табылады. Өндірістің арнайы технологияларының арқасында тұтас дәнекерленген корпустар қазіргі заманғы HBA нарығына ғана тән қаттылық пен механикалық беріктікке ие. ҚТҚ қолдану саласы - азаматтық құрылыс объектілері мен өнеркәсіптік кәсіпорындар.
- Заманауи технологияларды қолдану - конструкцияның қосымша қаттылығы.
- Мырышталған болаттан жасалған қосымша аксессуарлардың үлкен таңдауы.
- Жақсартылған функционалдылық.
- Кең ассортимент.
- Есікті қайта ілу мүмкіндігі.
- Коррозияға төзімділіктің жоғарылауы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Сәйкестік сертификаты.
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2000 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
| Шкафтың түсі | Ашық сұр |
- Бағасы: 287 155 ₸

