Монтаждау панелі 500х365 мм TITAN (2 дана/жинақ) IEK

21 023 ₸/жинақ
- 5 дана бар
- Коды:YKV10-PM-500-365
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Корпустың ішіне әртүрлі электр құрылғыларын орнатуға арналған.
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі | 500.0 мм |
| Тереңдігі | 1.5 мм |
| Жиынтықта саны | 2 дана |
| Үйлесімділік | титан сериясы |
| Ені | 365.0 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аксессуар түрі | Монтаждау панелі |
- Бағасы: 21 023 ₸/жинақ

