IEK TITAN монтаждық панель, 500х365 мм, 2 дана/жиынтық

21 023 ₸/жинақ
- Бар
- Коды:YKV10-PM-500-365
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Корпус ішінде түрлі электр аппараттарын орнату үшін.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж.
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта болады.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалары
| Биіктігі | 500.0 мм |
| Тереңдігі | 1.5 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 дана |
| Үйлесімділік | Titan сериясы |
| Ені | 365.0 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аксессуар түрі | Монтаждау панелі |
- Бағасы: 21 023 ₸/жинақ

