Ірге ВРУ хх.60.45 IP31 TITAN SMART IEK

21 035 ₸
- Бар
- Коды:YKV10-TS-600-450-31
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Еденге арналған корпустарда қолданылады, кабельді жеткізуді жеңілдетеді және жертөледе қарастырылған арнайы саңылаулар арқылы еденге бекіту арқылы корпустың қосымша тұрақтылығын қамтамасыз етеді.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жиынтықта жеткізіледі
- Жоғары сапалы сыртқы жабын
- Аксессуарлардың кең ассортименті
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Ірге |
| Биіктігі | 600.0 мм |
| Ені | 423.0 мм |
| Үйлесімділік | TITAN, SMART сериясы |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Түсі | Сұр |
| Тереңдігі | 70.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ұнтақты бояу |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. ТЖҚ-1 18.60.45 IP31 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. ТЖҚ-1 20.60.45 IP31 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. АҚ-2 18.60.45 IP31 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. АҚ-2 20.60.45 IP31 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. ТЖҚ-3 20.60.45 IP31 IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуар түрі | Жертөле |
| Орнату опциясы | Еден |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 423 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 70 мм |
| Салмақ | 3.7 кг |
- Бағасы: 21 035 ₸

