Тік монтаждау бұрышы IEK TITAN, биіктігі 1750 мм, 2 дана/комплекті

17 776 ₸/жинақ
- Бар
- Коды:YKV10-UV-1750
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Монтаждау панельдері мен планкаларын бекіту үшін қолданылуы тиіс (корпус тереңдігі бойынша элементтердің жағдайын реттеу мүмкіндігін қамтамасыз ету үшін).
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж.
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта болады.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалары
| Салмағы | 4,02 кг |
| Биіктігі | 1750.0 мм |
| Тереңдігі | 34.0 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 дана |
| Үйлесімділік | Titan сериясы |
| Металдың қалыңдығы | 1.5 мм |
| Ені | 50.0 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қамту | Мырыш |
| Ұзындығы бойынша жіктеу | Өлшеусіз ұзындық |
| Бұрыш түрі | Тең емес |
| Бұрыш материалы | Болат |
| Бұрыштың мақсаты | Электротехникалық |
| Өнімнің жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Бұрыштың ұзындығы | 34 мм |
| Сөренің ені | 50 мм |
| Қабырғаның қалыңдығы | 1.5 мм |
| Сөренің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Бұрыштың биіктігі | 1750 мм |
- Бағасы: 17 776 ₸/жинақ

